Yükleniyor...
SRC1, SRC2, SRC3, SRC4 BELGESİ, PSİKOTEKNİK, ODY-ÜDY BELGESİ

İçerenköy SRC belgesi veren yerler

İçerenköy e yakın olan Öz Ganati Src Kursu, Kayışdağı mevkiinde hizmet veren kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Mesleki Yeterlilik Eğitimleri veren bir eğitim kurumudur. Eğitim merkezimizde verilen SRC belgesi kursu eğitimler aşağıda belirtilmiştir.

Src1 Belgesi: Uluslararası taşımacılık faaliyetleri yürüten ticari araçların almış oldukları belgedir. Aynı zamanda yurtiçinde de taşımacılık yapabilirler.
Src2 Belgesi: Yalnızca yurt içerisinde taşımacılık yapacak olan ticari araçların alması gereken belge türüdür.
Src3 Belgesi: Yurt dışında kargo ve eşya taşıamacılığı yapacak olan ticari araçların alması gereken belgedir. Yurt içinde de eşya ve kargo taşımacılığı yapabilirler.
Src4 Belgesi: Yalnızca yurt içinde eşya ve kargo taşımacılığı faaliyetlerinde kullanılan belge türüdür.

Src belgesi için yaş sınırı nedir ?

Kamyonet kullanacaklar sürücüler için 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Büyük otobüs kullanacak sürücüler ise 26 yaşını doldurmuş olması gerekir. Üst yaş sınırı ise 66 yaştır.

İçerenköy src belgesi veren yerler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kara yolları taşımacılığı için ticari araçların alması zorunlu tutulan Src belgesi ehliyetten farklı bir mesleki yeterlilik belgesidir.

Bilgi İçin 0 216 508 24 27 - 0 506 357 51 12
ODY-ÜDY BELGELERİ EĞİTİMİ

İçerenköy Src Belgesi Veren Kurslar

Src Kursumuz Kayışdağında olup İçerenköy'e yakındır

İçerenköy Src, İçerenköy Src Kursu, İçerenköy Src Belgesi, İçerenköy Src Belgesi Veren Kurslar, İçerenköy Src Belgesi Veren Yerler, Src Belgesi İçerenköy, Ataşehir SRC belgesi veren yerler, Kayışdağı SRC belgesi veren yerler, İçerenköy src belgesi veren kurslar, Küçükbakkalköy src belgesi veren yerler, Bostancı src belgesi veren yerler, Kartal src belgesi veren yerler, src belgesi nasıl alınır , src belgesi fiyatları 2023, Ataşehir src belgesi veren kurslar, src kursu, src kursları, src belgesi kursu, src belgesi kursları, src 1, Src2, Src 2, Src 3, Src 4 kursu, Src Belgesi, src fiyat 2023, Src1 belgesi, Src2 belgesi, Src3 belgesi , Src4 belgesi Kursu, src fiyat, fiyatı, üdy belgesi, üdy1, üdy2, üdy3, üdy4, ody belgesi, ody1, ody2, ody3, ody4, src fiyatları, e src, src soruları, muafiyetli src, src sınavı, sınavsız src, src belgesi fiyatları 2023

İçerenköy'e yakın olan Öz Garanti Src Kursumuz Merkezi Konumdadır

Alanında uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ise eğitim veren Öz Granti Src kursumuzdan detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Tüm bilgilendirmeler için !

Src Belgesi kursu, Src1 belgesi kurs ücretleri ve öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için aşağıdaki telefonu arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ataşehir Kayışdağı bölgesindeyiz. İçerenköy, Küçükbakkalköy, Ferhatpaşa, Yeditepe, Bostancı, Kadıköy, Kartal bölgelerine yakınız. Src belgesi, üdy, ody belgesi kursu eğitimlerimize bekleriz.

SRC 1-2-3-4 BELGELERİ

Diğer SRC Ehliyetleri

SRC 1 BELGESİ

SRC1 - Uluslararası Yolcu Taşımacılığı

SRC 2 BELGESİ

SRC2 - Yurt içi Yolcu Taşımacılığı Belgesi

SRC 3 BELGESİ

SRC3 - Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı

SRC 4 BELGESİ

SRC4 - Yurt İçi Eşya Kargo Taşımacılığı

Ataşehir SRC belgesi veren kurslar hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kayışdağı SRC belgesi veren kurslar, Küçükbakkalköy SRC belgesi veren kurslar, İçerenköy SRC belgesi veren kurslar, Bostancı SRC belgesi veren kurslar, Kartal SRC src belgesi veren kurslar, Yedpa src belgesi veren kurslar,