Yükleniyor...
ÖZGARANTİ SRC HİZMELRİMİZ

Src 1,2,3,4 Belgesi Eğitimi

Src1 Belgesi: Uluslararası taşımacılık faaliyetleri yürüten ticari araçların almış oldukları belgedir. Aynı zamanda yurtiçinde de taşımacılık yapabilirler.
Src2 Belgesi: Yalnızca yurt içerisinde taşımacılık yapacak olan ticari araçların alması gereken belge türüdür.
Src3 Belgesi: Yurt dışında kargo ve eşya taşıamacılığı yapacak olan ticari araçların alması gereken belgedir. Yurt içinde de eşya ve kargo taşımacılığı yapabilirler.
Src4 Belgesi: Yalnızca yurt içinde eşya ve kargo taşımacılığı faaliyetlerinde kullanılan belge türüdür.

Src belgesi için yaş sınırı nedir ?

Kamyonet kullanacaklar sürücüler için 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Büyük otobüs kullanacak sürücüler ise 26 yaşını doldurmuş olması gerekir. Üst yaş sınırı ise 66 yaştır.

Src Nedir? Src1, Src2, Src3, Src4 Belgeleri

Kara yolları taşımacılığı için ticari araçların alması zorunlu tutulan Src belgesi ehliyetten farklı bir mesleki yeterlilik belgesidir.

Bilgi İçin 0 216 508 24 27 - 0 506 357 51 12
ODY-ÜDY BELGELERİ EĞİTİMİ

ODY-ÜDY Belgesi

ODY 1-2-3-4 Belgesi

ODY Belgesi, kelime anlamı olarak Orta Düzey Yönetici Belgesi olarak geçmektedir. Yani kısacası ODY Açılımı; Orta Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Karayolu üzerinde yolcu veya yük taşımacılığı faaliyeti gösteren firmaların yetki belgeleri dahilinde istihdam edilmesi zorunlu mesleki yeterlilik belgesidir. ODY Belgesi kişi tarafından alınır ama geçerliliği sigortasının yatırıldığı firma üzerindedir. Yani kısacası Belgeyi kişi alır ama geçerliliği firmadadır.

ÜDY 1-2-3-4 Belgesi

ÜDY Belgesi, kelime anlamı olarak Üst Düzey Yönetici Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak geçmektedir.. Karayolu üzerinde yolcu veya yük taşımacılığı faaliyeti gösteren firmaların yetki belgeleri dahilinde istihdam edilmesi zorunlu mesleki yeterlilik belgesidir. ÜDY Belgesi kişi tarafından alınır ama geçerliliği sigortasının yatırıldığı firma üzerindedir. Yani kısacası Belgeyi kişi alır ama geçerliliği firmadadır.

Tüm bilgilendirmeler için !

Src Belgesi kursu, Src1 belgesi kurs ücretleri ve öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için aşağıdaki telefonu arayarak eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Ataşehir Kayışdağı bölgesindeyiz. İçerenköy, Küçükbakkalköy, Ferhatpaşa, Yeditepe, Bostancı, Kadıköy, Kartal bölgelerine yakınız. Src belgesi, üdy, ody belgesi kursu eğitimlerimize bekleriz.

SRC 1-2-3-4 BELGELERİ

Diğer SRC Ehliyetleri

SRC 1 BELGESİ

SRC1 - Uluslararası Yolcu Taşımacılığı

SRC 2 BELGESİ

SRC2 - Yurt içi Yolcu Taşımacılığı Belgesi

SRC 3 BELGESİ

SRC3 - Uluslararası Eşya Kargo Taşımacılığı

SRC 4 BELGESİ

SRC4 - Yurt İçi Eşya Kargo Taşımacılığı